Ubytování - Kokořínsko - penziony

 

Ubytování v Penzionu v Kokořínském Dole

 
Ubytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - pohled zvenkuUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - společenská místnost s krbem
Ubytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - společenská místnost s krbemUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - společenská místnost - kuchyňský koutUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 4lůžkový pokoj bez balkónuUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 4lůžkový pokoj bez balkónuUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 4lůžkový pokoj bez balkonuUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 4lůžkový pokoj bez balkónuUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - dvoulůžkový pokoj v patřeUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - dvoulůžkový pokoj v patřeUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - dvoulůžkový pokoj v patřeUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 2lůžkový pokoj v přízemíUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 2lůžkový pokoj v přízemíUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 3lůžkový pokojUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 3lůžkový pokojUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 3lůžkový pokojUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 4lůžkový pokoj s balkónemUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 4lůžkový pokoj s balkónemUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 4lůžkový pokoj s balkónemUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - 4lůžkový pokoj s balkónemUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - ohniště s dřevníkemUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - pohled zvenku od parkovištěUbytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínské Dole - pohled zvenku
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion v Kokořínském Dole - kód me05

 

 

víkendový pobyt

pobyt na 3 – 7 nocí

lůžko/dospělí

640 Kč/noc

530 Kč/noc

lůžko/děti 2 – 10 let

420 Kč/noc

315 Kč/noc

děti do 2 let

zdarma

zdarma

snídaně/dospělí

70 Kč

70 Kč

snídaně/děti 2 – 10 let

50 Kč

50 Kč

celý objekt pro 15 osob

11.990 Kč/víkend

37.900 Kč/týden

Silvestr 2016 – min. 5 nocí a celý objekt

nelze

31.500 Kč/5 nocí


Na místě se hradí poplatek za psa (50 Kč/den).

Možné kratší pobyty, min. 2 noci, v zimních měsících je provoz omezen pouze na více nocí nebo pro skupiny z důvodu vytápění penzionu.
Týdenní pobyty jsou možné pouze od pátku – pátku nebo od neděle – neděle (nelze od soboty do soboty).

 

 

Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

Odkazy:

Ubytování na horách, Silvestrovské pobyty, Školy v přírodě, Volné chaty na Silvestra, Vánoce na horách na www.ceskevylety.cz, Chaty a chalupy na Silvestra, Vánoce na horách, Chaty a chalupy na horách, Silvestr v ČR,

 

Všechna práva stránky Ubytování - Kokořínsko - Penzion v Kokořínském Dole a další ubytování na Kokořínsku vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz